Хто зупинить ТФК ?

Саме під такою назвою планувалася нова частина огляду чемпіонату КХЛ. Але «На хокей» трошки запізнився. Вже в минулому турі знайшлась команда, яка змогла призупинити лідерів. «Білим ведмедям» вдалося, те що не вдавалося поки що нікому. «Ведмеді» не лише перемогли,  а завдали розгром. Здається, що «ТФК» ще ніколи не програвали з рахунком 0-7.  Що спричинило такий результат невідомо. Можливо «ТФК» занадто залежить від своєї домашньої арени «Атєк», можливо мав вплив пізній час початку матчу, але в першому колі другої частини чемпіонату «Ведмеді» перемогли, тож матч у відповідь буде цікавішим. Незважаючи на цю поразку, «ТФК» залишається лідером чемпіонату, але «Троєщина» також має на своєму рахунку 3 перемоги, також досить впевнений хід набрали «Білі Ведмеді» і «Снайпер». Взагалі, як і прогнозувалось  чемпіонат «Любитель «Б» складається з рівних команд, а тому дуже цікавий.

В дивізіоні «Дебютант»  також досить всі команди йдуть рівно. Можливо «Вишгород» і «Скорпіон» мають незначний відрив. Хоча все це досить уявно, тому що «Автомобіліст» і «Салютаріс»  мають всі шанси наздогнати суперників вже у наступному турі. Головною несподіванкою другої частини чемпіонату виглядає останнє місце в таблиці «Сокола» з Морозівки. Але зіграно лише 4 тури і все ще може змінитися.

Головним бомбардиром  чемпіонату залишається Олександр Дробутун. Від його гри залежить результат ХК «Троєщина». Якщо не завадить здоров’я Олександр Дроботун має всі шанси залишитися лідером гонки бомбардирів до кінця турніру.

Start a Conversation

Войти с помощью: