Що далі??

Перша частина чемпіонату майже закінчилась. Вже відомі команди які будуть грати в групах «Любитель Б» та «Дебютант». Вже відомо, що восьмою командою, яка ввійде до верхньої групи буде ХК «Зубр», який відмовився від участі в дивізіоні «Любитель+». Зараз слово за адміністраторами команд, саме вони мають визначити подальшу долю турніру, а саме з яким добутком команди мають починати наступне коло. Взагалі є 3 варіанти :

 1. Всі команди починають з «чистого аркуша», тобто 0 очок. Очки,здобуті в першому колі списуються. Переваги : всі команди мають рівні шанси, в тому числі і «Зубр». Недоліки : командам не має сенсу грати в повну силу решту матчів першого кола.
 2. Всім командам лишають всі очки які вони здобули в першому колі. При цьому варіанті у ХК «Зубр» буде 6 очок, а у наступної команди буде не менше 15, що також буде складно виправити. Переваги : команди продовжують турнір з тими здобутками, які заробили протягом сезону. Недоліки : в залік ідуть ігри в яких суперник був набагато слабкіше, варіант напевне не сподобається ХК «Зубр»
 3. Всім командам лишають очки які вони набрали в матчах між собою. В такому випадку таблиця приблизно виглядає так :
 4. ХК «ТФК» -8 ( гра в запасі)
 5. ХК «Троєщина»-8
 6. ХК «Нічні Вовки» — 5
 7. ХК «Снайпер» — 5
 8. ХК «Титани» -5 (гра в запасі)
 9. ХК «Білі Ведмеді»- 4 (гра в запасі)
 10. ХК «Скіф» -3 (гра в запасі)
 11. ХК «Зубр»-0

 

Переваги : наступне коло буде логічним продовженням першого. ХК «Зубр» навіть з 0 очок, може втрутитися в розподіл призових місць. Команди можуть дограти пропущені матчі протягом другого і третього кола ( насамперед стосується групи «Дебютант»).

 

Якщо застосовується цей варіант, то в групі «Дебютант» ситуація складається над цікаво. Аутсайдер ХК «B2B Helicopters», стає майже лідером, а беззаперечний лідер ХК «Скорпіон» майже не має переваги над рештою команд. Боротьба в другому і третьому колі буде несамовитою.

 

 1. ХК «Скорпіон» — 8 (гра в запасі)
 2. ХК «Сокіл-7 (гра в запасі)
 3. ХК B2B Helicopters -7 (гра в запасі)
 4. ХК «Автомобіліст» -7
 5. ХК «Парі-Матч» -7
 6. ХК «Вишгород» — 6 (гра в запасі)
 7. ХК «Салютаріс» -5 (гра в запасі)
 8. ХК «777» — 4 (гра в запасі)

 

 

 

 

 

 

Start a Conversation

Войти с помощью: