Фаворити

Нарешті ми підійшли до першої трійки команд. Саме вони з великою ймовірністю і поведуть боротьбу за перші місця, адже залишилось кілька турів.

ХК «Білі Ведмеді» завжди відрізнялись потужною грою, а також несподіваними тренерськими рішеннями. Слід відзначити захист команди . ХК «Білі Ведмеді» майже не пропускають голи. Лише 16 разів суперник зміг закинути шайбу. Можна було б говорити про переможний сезон, але 2 поразки від головних суперників «Титанів» і «Троєщини», а також нічия 0-0 з «Салютарісом» вимагають від «Білих Ведмедів» перемог у матчах, що залишились.

ХК «Троєщина», як то кажуть « за одного битого, двох небитих дають». Минулого року «Троєщина» грала в Дивізіоні «Любитель» ,  показала дуже поганий результат. Цього року повернулась до «Дебютанту». Мало кому вдалося вийти переможцем в двобої з ХК «Троєщина». Але кількох помилок уникнути не вдалося, і якщо перемозі «Титанів» мало хто здивувався, то суху поразку від «Скорпіона» з рахунком 3-0  пояснити не може ніхто. Якщо йде гра у головного бомбардира турніру Олександра Дроботуна, а також на своєму високому рівні проводить матч воротар Михайло Ільєнко, ХК «Троєщина» може здолати будь-кого,в цьому вже пересвідчився фаворит змагання ХК «ТФК».

ХК «ТФК» дебютант Ліги. На відміну від решти новачків грає досить впевнено. ХК «ТФК» лише в двох матчах втрачали очки: програш ХК «Троєщина» і нічия з «Соколом» з Морозівки. Станом на сьогодні ХК «ТФК» має менше проведених ігор ніж головні суперники, тож наразі має більше шансів, маючи більше очок. Якщо ХК «ТФК» отримає в наступних двох матчах 2 перемоги, то достроково посяде перше місце в таблиці і буде недосяжним.

Start a Conversation

Войти с помощью: