Претенденти

Прийшов час розповісти ще про кілька команд дивізіону «Дебютант». Колективи про які буде  мова сьогодні, мають досить реальні шанси потрапити в верхню сімку, а можливо навіть поборотися за високі місця.

ХК «Скіф» цього року став дуже швидким і сильним. Напередодні сезону до лав «Скіфів» увійшли кращі представники ХК «Житомирські крила». Вже по першим турам стало зрозуміло, що ХК «Скіф» цього року має претензії на найвищі місця. «Скіфи» недружньо повелися з «Салютарісом» і «Helicopters» майже 20 разів відзначившись у воротах суперника. В тому що ХК «Скіф» зараз  лише на 6 місці і мають 13 очок вони мають завдячити насамперед лише собі. Як вони примудрилися втратити очки проти «Автомобіліста» і «Парі-Матч» залишається загадкою. Але ці 2 нічиї, а також програний матч ХК «Троєщина» в якому «Скіфи» перемагали з рахунком 4-1, не дозволили ХК «Скіф» розташуватися вище вже зараз. Теоретично ХК «Скіф» може отримати ще 6 очок і зайняти навіть перше місце. Потенціал для цього є, і рівень майбутніх суперників це дозволяє зробити. Також варто відзначити індивідуальний клас деяких представників команди.  Два гравці «Скіфу» знаходяться у  верхній частині списку снайперів : Руслан Лисенко і В’ячеслав Кравчук, на двох набрали 42 очка ( система гол+пас).

ХК «Титани»  мають на одну перемогу більше ніж ХК «Скіф». Але мають зіграти 3 матчі с суперниками  які навряд чи легко віддадуть перемогу. Як і минулого сезону у «Титанів» надійна оборона, щоправда цього сезону  гірша реалізація моментів.  Прогнозувати на якому місці закінчить сезон ця команда досить складно. Є імовірність, що буде в першій трійці, також є можливість взагалі не потрапити у верхню «сімку», незважаючи на те що зараз в них 15 очок.  Команда може перемогти лідерів чемпіонату ХК «Троєщину» і ХК «Білі Ведмеді», а вже у наступному турі втратити очки проти ХК «Сокіл» і «777».

 

ХК «Снайпер» майже «близнюк» «Титанів». В них також наразі 15 очок і очний поєдинок через тур. «Снайпер» завжди був потужною командою, а в цьому сезоні після деяких ротацій в складі, стали ще і швидкими. Крім того від «Титанів» відрізняються більшою кількістю голів, за 11 ігор відзначилися 50 разів.  «Снайпер» в другій частині чемпіонату неодмінно буде змагатися за першу сходинку. Звісно для цього потрібно щоб «тандем» Семенюк-Пашков демонстрував таку ж стабільну результативність, як і в першій частині.

Start a Conversation

Войти с помощью: